Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Aisle 01

Nuts, Seeds & Trail Mix

In Snacks & Crackers · 360 products

Nuts, Seeds & Trail Mix, products

Showing 109–144 of 360

Castania
Nuts Mixed Super
$158.99Case of 12 · 16 oz each
$13.25 each · $0.83/oz
Ziyad
Seed Sesame
$55.99Case of 6 · 16 oz each
$9.33 each · $0.58/oz
Dell Alpe
Nut Pine
$79.99Case of 12 · 2 oz each
$6.67 each · $3.33/oz
Streit's
Jordan Almonds
$79.99Case of 6 · 14 oz each
$13.33 each · $0.95/oz
Badia
Nut Pine
$52.99Case of 8 · 2 oz each
$6.62 each · $3.31/oz
Wicked Mix
Chocolate Laced
$54.99Case of 6 · 7 oz each
$9.17 each · $1.31/oz
Wicked Mix
Spicy Original
$54.99Case of 6 · 7 oz each
$9.17 each · $1.31/oz
Show more products

216 more on these shelves