Sahale Snacks Nut Mix Pomegranate Flavored Pistachios $46.99Case of 6 · 4 oz each$7.83 each · $1.96/oz Add
Living Intentions Organic Sprouted Seeds - Pumpkin Sunflower Gluten Free $51.99Case of 6 · 8 oz each$8.67 each · $1.08/oz · Organic Add
Eden Foods Eden Organic Spicy Dry Roasted Pumpkin Seeds $62.99Case of 15 · 4 oz each$4.20 each · $1.05/oz · Organic Add
Go Raw Sprouted Sunflower Pumpkin S Organic $66.99Case of 6 · 10 oz each$11.17 each · $1.12/oz · Organic Add
Eden Foods Organic Pumpkin Seeds - Dry Roasted - Spicy $25.99Case of 12 · 1 oz each$2.17 each · $2.17/oz · Organic Add
Eden Foods Organic Pocket Snacks - Pumpkin Seeds - Dry Roasted and Salted $25.99Case of 12 · 1 oz each$2.17 each · $2.17/oz · Organic Add
Go Raw Seed Pumpkin Sprouted Organic $97.99Case of 6 · 14 oz each$16.33 each · $1.17/oz · Organic Add
Saffron Road Crunchy Chickpeas Halal Korean Bbq Mild Heat $29.99Case of 6 · 6 oz each$5.00 each · $0.83/oz Add
Woodstock Shelled and Unsalted Pumpkin Seeds $78.99Case of 8 · 10.5 oz each$9.87 each · $0.94/oz Sold out
Top Fox Seeds Pumpkin Roasted Salt Pepper $36.99Case of 6 · 3.5 oz each$6.17 each · $1.76/oz Sold out
Saffron Road Crunchy Chickpeas Halal Buffalo Medium Heat $29.99Case of 6 · 6 oz each$5.00 each · $0.83/oz Sold out