Nuts, Seeds & Trail Mix, products
Showing 181–216 of 360
Tosihealth
Tosi Almond Blueberry Crunchy Snack Bar
$34.99Case of 12 · 1 oz each
$2.92 each · $2.92/oz
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$124.99Case of 12 · 8 oz each
$10.42 each · $1.30/oz · Organic
Three Farmers F
Sea Salt Crunchy Roasted Fava Beans
$37.99Case of 6 · 5 oz each
$6.33 each · $1.27/oz
Three Farmers F
Zesty Cheddar Crunchy Roasted Fava Beans
$37.99Case of 6 · 5 oz each
$6.33 each · $1.27/oz
Tosihealth
Tosi Cashew Super Bites Organic
$34.99Case of 12 · 1 oz each
$2.92 each · $2.92/oz · Organic
Tosihealth
Tosi Almond Superbites Organic
$34.99Case of 12 · 1 oz each
$2.92 each · $2.92/oz · Organic
The Good Bean
Crunchy Chickpeas Sweet Sriracha Medium
$42.99Case of 6 · 6 oz each
$7.17 each · $1.19/oz
Three Farmers F
Sea Salt and Vinegar Crunchy Roasted Lentils
$38.99Case of 6 · 140 g each
$6.50 each · $0.05/g
Three Farmers F
Sea Salt Lightly Salted Roasted Lentils
$38.99Case of 6 · 140 g each
$6.50 each · $0.05/g
Solely
Jerky Pineapple Coconut Organic
$33.99Case of 12 · 0.8 oz each
$2.83 each · $3.54/oz · Organic
Show more products
144 more on these shelves




