Nuts, Seeds & Trail Mix, products
Showing 37–72 of 360
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Sea Salt Organic
$41.99Case of 6 · 5.4 oz each
$7.00 each · $1.30/oz · Organic
Bubba's Fine Foods
Nut Mix Keto Maple Cinnamon Praline
$50.99Case of 6 · 5 oz each
$8.50 each · $1.70/oz · Keto
Wonderful Pistachios
Nut Pistachio Honey Roasted
$82.99Case of 10 · 5.5 oz each
$8.30 each · $1.51/oz
Living Intentions
Nut Blend - Sprouted - Dark Cacao Gluten Free
$49.99Case of 6 · 4 oz each
$8.33 each · $2.08/oz · Gluten free
Bubba's Fine Foods
Nut Mix Keto Chocolate Chip Cookie Dough
$50.99Case of 6 · 5 oz each
$8.50 each · $1.70/oz · Keto
Sahale Snacks
Sahale Pineapple Rum Cashew Coconut Snack Mix
$47.99Case of 6 · 4.5 oz each
$8.00 each · $1.78/oz
Wonderful Pista
Wonderful Lightly Salted Pistachios
$179.99Case of 12 · 12 oz each
$15.00 each · $1.25/oz
Show more products
288 more on these shelves




