Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Aisle 04

Pasta, Grains & Soups

2,783 products
Pasta and sauce, rice, beans, soup, canned goods, oils and vinegar.

Pasta, Grains & Soups, products

Showing 2701–2736 of 2,783

Bob's Red Mill
Buckwheat Groats
$38.99Case of 4 · 16 oz each
$9.75 each · $0.61/oz
Bob's Red Mill
Pearl Barley
$33.99Case of 4 · 30 oz each
$8.50 each · $0.28/oz
Bob's Red Mill
Couscous Golden
$38.99Case of 4 · 24 oz each
$9.75 each · $0.41/oz
Bob's Red Mill
Teff Whole Grain
$45.99Case of 4 · 24 oz each
$11.50 each · $0.48/oz
Bob's Red Mill
Grain Farro
$41.99Case of 4 · 24 oz each
$10.50 each · $0.44/oz
Show more products

47 more on these shelves