Aisle 04
Pasta, Grains & Soups
2,783 products
Pasta and sauce, rice, beans, soup, canned goods, oils and vinegar.

Pasta, Grains & Soups, products
Showing 2629–2664 of 2,783
Annie's Homegrown
Pasta Mac Cheese Aged Cheddar
$66.99Case of 6 · 8.04 oz each
$11.17 each · $1.39/oz
Annie's Homegrown
Pasta Elbows Creamy Organic
$64.99Case of 12 · 6 oz each
$5.42 each · $0.90/oz · Organic
Seeds Of Change
Organic Microwavable Spanish Style Rice with Quinoa
$61.99Case of 12 · 8.5 oz each
$5.17 each · $0.61/oz · Organic
Annie's Homegrown
Pasta Cup Rice & Cheddar Gluten Free
$47.99Case of 6 · 4.02 oz each
$8.00 each · $1.99/oz · Gluten free
Annie's Homegrown
Mac & Cheese Micro Single Org3
$64.99Case of 6 · 10.7 oz each
$10.83 each · $1.01/oz
Annie's Homegrown
Mac & Cheese Red Lentil Spirals White Cheddar
$47.99Case of 8 · 5.5 oz each
$6.00 each · $1.09/oz
Show more products
119 more on these shelves