Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Aisle 01

Snacks & Crackers

1,722 products
Chips, pretzels, crackers, jerky, trail mix, cheese and charcuterie.

Snacks & Crackers, products

Showing 973–1008 of 1,722

Newman's Own Organic
Raisins Organic Can
$110.99Case of 12 · 15 oz each
$9.25 each · $0.62/oz · Organic
Crispy Green
Apple Dried
$78.99Case of 8 · 2.12 oz each
$9.87 each · $4.66/oz
Crispy Green
Strawberry Dried
$77.99Case of 8 · 1.69 oz each
$9.75 each · $5.77/oz
Crispy Green
Mango Dried
$78.99Case of 8 · 2.54 oz each
$9.87 each · $3.89/oz
Crispy Green
Pineapple Dried
$78.99Case of 8 · 2.54 oz each
$9.87 each · $3.89/oz
Crispy Green
Pear Dried
$78.99Case of 8 · 2.12 oz each
$9.87 each · $4.66/oz
Crispy Green
Tangerine Dried
$77.99Case of 8 · 1.69 oz each
$9.75 each · $5.77/oz
Mavuno Harvest
Date Pitted
$34.99Case of 6 · 4 oz each
$5.83 each · $1.46/oz
Show more products

714 more on these shelves