Aisle 01
Snacks & Crackers
1,722 products
Chips, pretzels, crackers, jerky, trail mix, cheese and charcuterie.

Snacks & Crackers, products
Showing 901–936 of 1,722
Mavuno Harvest
Organic Roasted Cashew Nut
$43.99Case of 6 · 4 oz each
$7.33 each · $1.83/oz · Organic
Eden Foods
Organic Pocket Snacks - Pistachios - Shelled and Dry Roasted
$48.99Case of 12 · 1 oz each
$4.08 each · $4.08/oz · Organic
Daily Crunch
Cacao Plus Sea Salt Dusted Sprouted Almonds
$51.99Case of 6 · 5 oz each
$8.67 each · $1.73/oz
Sunshine Nut Company
Cashews Roasted with a Handful of Herbs
$54.99Case of 6 · 7 oz each
$9.17 each · $1.31/oz
Show more products
786 more on these shelves