Aisle 01
Snacks & Crackers
1,722 products
Chips, pretzels, crackers, jerky, trail mix, cheese and charcuterie.

Snacks & Crackers, products
Showing 865–900 of 1,722
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$124.99Case of 12 · 8 oz each
$10.42 each · $1.30/oz · Organic
Three Farmers F
Sea Salt Crunchy Roasted Fava Beans
$37.99Case of 6 · 5 oz each
$6.33 each · $1.27/oz
Three Farmers F
Zesty Cheddar Crunchy Roasted Fava Beans
$37.99Case of 6 · 5 oz each
$6.33 each · $1.27/oz
Three Farmers F
Sea Salt and Vinegar Crunchy Roasted Lentils
$38.99Case of 6 · 140 g each
$6.50 each · $0.05/g
Three Farmers F
Sea Salt Lightly Salted Roasted Lentils
$38.99Case of 6 · 140 g each
$6.50 each · $0.05/g
Solely
Jerky Pineapple Coconut Organic
$33.99Case of 12 · 0.8 oz each
$2.83 each · $3.54/oz · Organic
Show more products
822 more on these shelves