Aisle 01
Snacks & Crackers
1,722 products
Chips, pretzels, crackers, jerky, trail mix, cheese and charcuterie.

Snacks & Crackers, products
Showing 1045–1080 of 1,722
The New Primal
Jerky Turkey Stick Gluten Free
$52.99Case of 20 · 1 oz each
$2.65 each · $2.65/oz · Gluten free
Nick's Sticks
Snack Turkey Sticks Spicy Free Range
$84.99Case of 25 · 1.7 oz each
$3.40 each · $2.00/oz
Its Jerky Yall
Jerky Plant Based Pear Teriyaki
$60.99Case of 6 · 2.69 oz each
$10.17 each · $3.78/oz · Vegan
Its Jerky Yall
Jerky Plant Based Black Pepper Sea salt
$60.99Case of 6 · 2.69 oz each
$10.17 each · $3.78/oz · Vegan
Pan's
Mushroom Jerky Applewood BBQ Gluten Free
$51.99Case of 6 · 2.2 oz each
$8.67 each · $3.94/oz · Gluten free
Pan's
Bags Pan's Mushroom Jerky Zesty Thai Gluten Free Bags
$51.99Case of 6 · 2.2 oz each
$8.67 each · $3.94/oz · Gluten free
Pan's
Mushroom Jerky Original Gluten Free
$51.99Case of 6 · 2.2 oz each
$8.67 each · $3.94/oz · Gluten free
Primal Strips
Vegan Jerky - Meatless - Soy - Texas BBQ
$49.99Case of 24 · 1 oz each
$2.08 each · $2.08/oz · Vegan
Primal Strips
Vegan Jerky - Meatless - Seitan - Thai Peanut
$49.99Case of 24 · 1 oz each
$2.08 each · $2.08/oz · Vegan
The New Primal
Snack Mates Turkey Gluten Free
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz · Gluten free
Chef's Cut
Jerky - Real Chicken Jerky Honey Barbecue
$66.99Case of 8 · 2.5 oz each
$8.37 each · $3.35/oz
Show more products
642 more on these shelves