Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 721–756 of 915
Sensible Portions
Veggie Strawberry Variety Sea Salt
$77.99Case of 6 · 7.5 oz each
$13.00 each · $1.73/oz
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Great Granny
$88.99Case of 12 · 3 oz each
$7.42 each · $2.47/oz
Organic
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Simply Cinnamon
$88.99Case of 12 · 3 oz each
$7.42 each · $2.47/oz
Organic
Sensible Portions
Veggie Strawberry Garden Scramble Hot Sau
$63.99Case of 12 · 4.25 oz each
$5.33 each · $1.25/oz
Bada Bean Bada
Boom - Plant-Based Protein, Gluten Free, Vegan, Crunchy Roasted Broad (Fava) Bean Snacks, 110 Calories per Serving, Sweet Sriracha
$41.99Case of 6 · 4.5 oz each
$7.00 each · $1.56/oz
Gluten free
Barnana
Organic Plantain Chips, Acapulco Lime, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free Chips, Vegan, USDA Organic 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Barnana
Organic Plantain Chips, Himalayan Pink Salt, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free, USDA Organic, Vegan 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Bada Bean Bada
Enlightened Bada Bean Bada Boom Crisps Sea Salt
$43.99Case of 6 · 4.5 oz each
$7.33 each · $1.63/oz
Angie's
Kettle Corn Popcorn - Boomchickapop - Sea Salt
$36.99Case of 4 · 3.6 oz each
$9.25 each · $2.57/oz
Show more products
159 more on these shelves





