Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 649–684 of 915
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Wilde Snacks
Chip Chicken Himalayan Pink Salt
Now $107.99Was $113.67Case of 12 · 4 oz each
$9.00 each · $2.25/oz
Inka
Corn Roasted Giant Original Gluten Free
$31.99Case of 6 · 4 oz each
$5.33 each · $1.33/oz
Gluten free
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$47.99Case of 12
$4.00 each
Gluten free
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Bourbon BBQ Seasoned Veggie Chip
$53.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.75 each · $1.59/oz
Show more products
231 more on these shelves





