Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 793–828 of 915
Gratify
Pretzel Thins Sesame Gluten Free Salted Snack
$51.99Case of 6 · 10.5 oz each
$8.67 each · $0.83/oz
Gluten free
Quinn
Cheese Pretzels Pizza Plant Based
$58.99Case of 8 · 5.8 oz each
$7.37 each · $1.27/oz
Plant based
Quinn
Pretzels Farm To Bag Classic Sea Salt Gluten Free
$47.99Case of 8 · 7 oz each
$6.00 each · $0.86/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Kettle Cooked Potato Chips, 60% Lower Sodium Gluten Free
$68.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.75 each · $0.88/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$68.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.75 each · $0.88/oz
Boulder Canyon
Kettle Chips - Olive Oil Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Chips - Sea Salt and Cracked Pepper Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Seasonal Flavor Potato Chips Sea Salt
$63.99Case of 12 · 5.25 oz each
$5.33 each · $1.02/oz
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$92.99Case of 12 · 10 oz each
$7.75 each · $0.77/oz
Boulder Canyon
Kettle Chips - Red Wine Vinegar Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Dirty Potato Chips
Potato Chips Sea Salt Traditional Seed Oil
$61.99Case of 25 · 2 oz each
$2.48 each · $1.24/oz
Show more products
87 more on these shelves





