Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 613–648 of 758
Little Secrets
Bar Chocolate Milk Chocolate Caramel Crumble
$47.99Case of 12 · 1.8 oz each
$4.00 each · $2.22/oz
Equal Exchange
Bar Dark Chocolate Total Eclipse Organic
$55.99Case of 12 · 2.8 oz each
$4.67 each · $1.67/oz
Organic
Alter Eco
Super Dark Mint Organic Chocolate Bar
$80.99Case of 12 · 2.65 oz each
$6.75 each · $2.55/oz
Organic
Little Secrets
Llc Wafer Milk Chocolate Sea Salt
$41.99Case of 12 · 1.4 oz each
$3.50 each · $2.50/oz
Little Secrets
Llc Wafer Dark Chocolate Sea Salt
$41.99Case of 12 · 1.4 oz each
$3.50 each · $2.50/oz
Justins,
Cups Cashew Butter Dark Chocolate Organic
$44.99Case of 12 · 1.4 oz each
$3.75 each · $2.68/oz
Organic
Endangered Species
Chocolate - Dark Chocolate Rice Crisp Oat Milk
$50.99Case of 12 · 3 oz each
$4.25 each · $1.42/oz
Endangered Species
Chocolate - Dark Chocolate Oat Milk 55% Cocoa
$51.99Case of 12 · 3 oz each
$4.33 each · $1.44/oz
Chocolove
Xo Bar Milk Chocolate Salted Peanut Butter
$55.99Case of 10 · 3.2 oz each
$5.60 each · $1.75/oz
Endangered Species
Chocolate Dark Chocolate Oat Milk
$37.99Case of 12 · 1.5 oz each
$3.17 each · $2.11/oz
Endangered Species
Chocolate - Dark Chocolate Rice Crisp 60% Cocoa
$37.99Case of 12 · 1.5 oz each
$3.17 each · $2.11/oz
Little Secrets
Salted Caramel Cookie Bars in Dark Chocolate
$41.99Case of 12 · 1.8 oz each
$3.50 each · $1.94/oz
Equal Exchange
Bar Dark Chocolate Whole Almond Sea Salt Organic
$48.99Case of 10 · 3.5 oz each
$4.90 each · $1.40/oz
Organic
Little Secrets
Llc Wafer Dark Chocolate Peanut Butter
$41.99Case of 12 · 1.4 oz each
$3.50 each · $2.50/oz
Show more products
110 more on these shelves