Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 541–576 of 758
Blue Stripes
Bar Whole Cacao Chocolate Hazelnut Butter
$62.99Case of 12 · 2.1 oz each
$5.25 each · $2.50/oz
Chocolove
Bar Salt Peanut Butter Filled Milk Chocolate
$45.99Case of 10 · 3.2 oz each
$4.60 each · $1.44/oz
Divine Chocolate
Milk Toffee Sea Salt Chocolate Bar
$84.99Case of 12 · 3 oz each
$7.08 each · $2.36/oz
Divine Chocolat
Divine Dark Chocolate 85% Chocolate Bar
$85.99Case of 12 · 3 oz each
$7.17 each · $2.39/oz
Divine Chocolat
Divine Dark Chocolate Bar with Mint Crisp
$84.99Case of 12 · 3 oz each
$7.08 each · $2.36/oz
Equal Exchange
Organic Orange Chocolate - Orange
$55.99Case of 12 · 2.8 oz each
$4.67 each · $1.67/oz
Organic
Lakanto
Chocolate Bar 55% Gluten Free Sugar
$56.99Case of 8 · 3 oz each
$7.12 each · $2.37/oz
Gluten free
Ocho Candy
Bar Candy Dark Chocolate Peanut Butter
$25.99Case of 12 · 1.5 oz each
$2.17 each · $1.44/oz
Chocolove
Salt Almond Butter Dark Chocolate Bar XO
$55.99Case of 10 · 3.2 oz each
$5.60 each · $1.75/oz
Choczero
Peanut Butter Cups White Chocolate Sugar Free
$82.99Case of 12 · 3 oz each
$6.92 each · $2.31/oz
No sugar added
Show more products
182 more on these shelves