Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 577–612 of 758
Divine Chocolat
Divine Dark Chocolate Bar with Raspberries
$87.99Case of 12 · 3 oz each
$7.33 each · $2.44/oz
Chocolove
Chocolate Bar Mini Milk Toffee & Almond
$39.99Case of 12 · 1.3 oz each
$3.33 each · $2.56/oz
Alter Eco
Chocolate Bar Truffle Salted Caramel Org
$61.99Case of 12 · 2.96 oz each
$5.17 each · $1.75/oz
Endangered Species
Chocolate - Chocolate Bar Milk Caramel Sloth
$51.99Case of 12 · 3 oz each
$4.33 each · $1.44/oz
Evolved Chocola
Primal Chocolate Bar Choc Dk Signatur Or Organic
$47.99Case of 8 · 2.5 oz each
$6.00 each · $2.40/oz
Organic
Endangered Species
Chocolate - Chocolate Bar Milk Peanut Butter Fudge Carbs
$51.99Case of 12 · 3 oz each
$4.33 each · $1.44/oz
Chocolove
Dark Chocolate Maple Glazed Pecans Bars
$51.99Case of 12 · 3.2 oz each
$4.33 each · $1.35/oz
Endangered Species
Chocolate - Dark Chocolate Coconut Almond Oat Milk
$51.99Case of 12 · 3 oz each
$4.33 each · $1.44/oz
Endangered Species
Chocolate - Dark Chocolate Himalayan Salt Oat Milk
$50.99Case of 12 · 3 oz each
$4.25 each · $1.42/oz
Endangered Species
Chocolate Oat Milk Dark Mixed Berry
$50.99Case of 12 · 3 oz each
$4.25 each · $1.42/oz
Endangered Species
Chocolate - Dark Chocolate Oat Milk Sea Salt
$51.99Case of 12 · 3 oz each
$4.33 each · $1.44/oz
Show more products
146 more on these shelves