Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Aisle 01

Nuts, Seeds & Trail Mix

In Snacks & Crackers · 360 products

Nuts, Seeds & Trail Mix, products

Showing 1–36 of 360

Second Nature
Medley Wholesome
$67.99Case of 6 · 14 oz each
$11.33 each · $0.81/oz
Catalina Crunch
Mix Cheddar
$50.99Case of 6 · 6 oz each
$8.50 each · $1.42/oz
Catalina Crunch
Mix Spicy Kick
$50.99Case of 6 · 6 oz each
$8.50 each · $1.42/oz
Catalina Crunch
Mix Traditional
$50.99Case of 6 · 6 oz each
$8.50 each · $1.42/oz
Catalina Crunch
Mix Creamy Ranch
$50.99Case of 6 · 6 oz each
$8.50 each · $1.42/oz
David
Pumpkin Seeds
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Show more products

324 more on these shelves