Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 541–576 of 915
Food Should Taste
Good Chips Tortilla Black Bean
$80.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.75 each · $1.23/oz
United With Earth
Dates Coconut Roll Organic
$148.99Case of 12 · 12 oz each
$12.42 each · $1.03/oz
Organic
Lesser Evil
Popcorn White Cheddar Organic
$64.99Case of 12 · 4.6 oz each
$5.42 each · $1.18/oz
Organic
Yehuda
Matzo Thin Daily Unsalted Kosher Crackers
$42.99Case of 6 · 10.5 oz each
$7.17 each · $0.68/oz
The Daily Crave
Fries Taco Beyond Veggie Protein Snack
$51.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.50 each · $1.53/oz
The Daily Crave
Sea Salt Fries - Gluten Free, Non-Gmo, Kosher, Crunchy
$51.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.50 each · $1.53/oz
Gluten free
United With Earth
Dates Pitted Deglet Organic
$104.99Case of 12 · 8 oz each
$8.75 each · $1.09/oz
Organic
Show more products
339 more on these shelves





