Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 505–540 of 915
No Label Eb
Nut Cash Roast&Sea Salt Tub Organic
$106.99Case of 12 · 5.6 oz each
$8.92 each · $1.59/oz
Organic
No Label Eb
Chocolate Almond Dark Chocolate Tub Organic
$150.99Case of 12 · 9 oz each
$12.58 each · $1.40/oz
Organic
Maretti
Bruschette Tomato Olive Oil Potato Chips
Now $44.99Was $47.36Case of 12 · 5 oz each
$3.75 each · $0.75/oz
Maretti
Bruschette Mediterranean Potato Chips Traditional Seed
$44.99Case of 12 · 5 oz each
$3.75 each · $0.75/oz
Inka
Crops Plantain Chile Chips Natural Fruit Snack
$50.99Case of 12 · 4 oz each
$4.25 each · $1.06/oz
Maretti
Bruschetta Garlic Slow Roasted Potato Chips
$44.99Case of 12 · 5 oz each
$3.75 each · $0.75/oz
Angie's
Popcorn Sweet Salty Natural Flavored RTE Snack
$101.99Case of 6 · 10.78 oz each
$17.00 each · $1.58/oz
Seapoint Farms
Wasabi Dry Roasted Edamame, Healthy Gluten-Free Snacks, 12-Pack
$43.99Case of 12 · 3.5 oz each
$3.67 each · $1.05/oz
Gluten free
Woodridge
Nuggets Rice Mochi Snack Tryk Savory Natural Groc
$47.99Case of 12 · 2.47 oz each
$4.00 each · $1.62/oz
Food Should Taste
Good Tortilla Chips Multigrain Traditional
Now $61.99Was $65.25Case of 24 · 1.5 oz each
$2.58 each · $1.72/oz
Seapoint Farms
Light Salt Dry Roasted Edamame (12x
$43.99Case of 12 · 4 oz each
$3.67 each · $0.92/oz
Show more products
375 more on these shelves





