Lindt Excellence Dark Chocolate Bar with Sea Salt $90.99Case of 12 · 3.5 oz each$7.58 each · $2.17/oz Add
Rawmio Premium Oat Milk Chocolate Bar, 50% Cacao $73.99Case of 12 · 1.76 oz each$6.17 each · $3.50/oz Add
Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate Bar $90.99Case of 12 · 3.5 oz each$7.58 each · $2.17/oz Add
Lily's Dark Chocolate Cups with Peanut Butter $42.99Case of 12 · 1.25 oz each$3.58 each · $2.87/oz Add
Chocolove Chocolate Bar Milk Pecan Cookie Sea Salt $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Milka Choc Bar Milka Chocolate Bar Oreo Brownie $100.99Case of 22 · 3.5 oz each$4.59 each · $1.31/oz Add
Chocolove Chocolate Bar Dark & Walnut Sea Salt $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Tonys Chocolonely Bar Dark Chocolate Almond Sea Salt $57.99Case of 20 · 1.66 oz each$2.90 each · $1.75/oz Add
Lily's Milk Chocolate Style Peanut Butter Cups $111.99Case of 12 · 3.2 oz each$9.33 each · $2.92/oz Add
Bhu Foods Keto Truffles Cookie Double Dark Chocolate $98.99Case of 6 · 5.29 oz each$16.50 each · $3.12/ozKeto Add
Chocolove Chocolate Bar Milk Pistachio Sea Salt $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Bhu Foods Truffles Cookie Dough Peanut Butter Chocolate Bagg $98.99Case of 6 · 5.29 oz each$16.50 each · $3.12/oz Add
Chocolove Chocovlove Chocolate Mini Peppermint Bar $38.99Case of 12 · 1.3 oz each$3.25 each · $2.50/ozSold out
Paskesz Candy Sour Stix Apple Kosher Chocolate & Novelty $104.99Case of 24 · 3.5 oz each$4.37 each · $1.25/ozSold out