Department: Specialty Grocery , products
Showing 109–144 of 587
Alter Eco
Chocolate Bar Truffle Sweet Ginger Organic
$86.99Case of 12 · 2.96 oz each
$7.25 each · $2.45/oz
Organic
Just The Fun Part
Cone Waffle Filled Chocolate Smores
$47.99Case of 6 · 4.23 oz each
$8.00 each · $1.89/oz
Madegood
Cookie Snack Chocolate Chip Mini Hard & Soft Baked
$45.99Case of 4 · 10.2 oz each
$11.50 each · $1.13/oz
Alter Eco
Chocolate Coffee Brittle Organic
$80.99Case of 12 · 2.65 oz each
$6.75 each · $2.55/oz
Organic
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Caramel Boxed Chocolate
$69.99Case of 60 · 0.42 oz each
$1.17 each · $2.78/oz
Organic
Madegood
Made Good Vanilla Cookies Organic Classic Hard & Soft Baked Treats
$44.99Case of 6
$7.50 each
Organic
Alter Eco
Chocolate Bar Truffle Pastry Cream Organic
$86.99Case of 12 · 2.96 oz each
$7.25 each · $2.45/oz
Organic
Tate's
Cookie Tiny Chocolate Chip GF Classic Hard & Soft Baked
$49.99Case of 6 · 5.5 oz each
$8.33 each · $1.51/oz
Gluten free
Fancypants Baki
Baking Co Cookie S'mores Classic Hard & Soft Ba
$43.99Case of 6 · 5 oz each
$7.33 each · $1.47/oz
Gamesa
Cracker Saladitas Mini Pack Natural Mexican Crackers
$102.99Case of 12 · 16.2 oz each
$8.58 each · $0.53/oz
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Velvet Dark Chocolate
$69.99Case of 60 · 0.42 oz each
$1.17 each · $2.78/oz
Organic
Muddy Bites
Waffle cone Peanut Butter Chocolate
$62.99Case of 12 · 2.33 oz each
$5.25 each · $2.25/oz
Fancypants Baki
Cookie Chocolate Chip Classic Hard & Soft Baked
$43.99Case of 6 · 5 oz each
$7.33 each · $1.47/oz
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Black Cocoa Boxed Choco
$69.99Case of 60 · 0.42 oz each
$1.17 each · $2.78/oz
Organic
Lindt
Milk Chocolate Lindor Tray Assorted Chocolates 24 Piec
$63.99Case of 24 · 1.3 oz each
$2.67 each · $2.05/oz
Rawmio
Premium Dark Chocolate Bar, 70% Cacao with Vanilla Bean
$73.99Case of 12 · 1.76 oz each
$6.17 each · $3.50/oz
Madegood
Snickerdoodle Cookies Classic Hard & Soft Baked
$45.99Case of 6 · 7 oz each
$7.67 each · $1.10/oz
Madegood
Chocolate Chip Cookies Natural Hard & Soft Baked
$45.99Case of 6 · 7 oz each
$7.67 each · $1.10/oz
Osem
Vanilla Cookie Wafers Kosher Cookies Dessert
$51.99Case of 12 · 8.8 oz each
$4.33 each · $0.49/oz
Just The Fun Part
Cones Mini Waffle White Chocolate
$45.99Case of 6 · 4.23 oz each
$7.67 each · $1.81/oz
Gamesa
Cookie Emperador Chocolate Cookie Dessert
$80.99Case of 12 · 14.34 oz each
$6.75 each · $0.47/oz
Show more products
443 more on these shelves




