Magic Chocolate Bar Chocolate Smooth Coconut Praline $84.99Case of 12 · 2.93 oz each$7.08 each · $2.42/oz Add
Lindt Excellence Dark Chocolate Bar with Sea Salt $90.99Case of 12 · 3.5 oz each$7.58 each · $2.17/oz Add
Rawmio Premium Oat Milk Chocolate Bar, 50% Cacao $73.99Case of 12 · 1.76 oz each$6.17 each · $3.50/oz Add
Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate Bar $90.99Case of 12 · 3.5 oz each$7.58 each · $2.17/oz Add
Lily's Dark Chocolate Cups with Peanut Butter $42.99Case of 12 · 1.25 oz each$3.58 each · $2.87/oz Add
Endangered Species Chocolate Bar Rain Forest Dark Mint $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Endangered Species Chocolate Tiger Dark Espresso Bar $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Chocolove Dark Chocolate Bar with Ginger Crystallized $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Endangered Species Chocolate Bar Black Rhino Dark Hazelnut $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Endangered Species Chocolate Chimpanzee, Natural Dark Chocolate (72%) $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Endangered Spec Species Chocolate Bar Sea Turtle Dark Chocolat $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Endangered Species Chocolate Bar Wolf Dark Cranberry $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Endangered Species Chocolate Dark Intense 75% Cocoa Chocolate $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Chocolove Dark Chocolate Bar with Coffee Crunch $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Chocolove Chocolate Bar Milk Pecan Cookie Sea Salt $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Chocolove Dark Chocolate Raspberry Chocolate Bar $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Chocolove Milk Chocolate Toffee Almond Chocolate Bar $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Milka Choc Bar Milka Chocolate Bar Oreo Brownie $100.99Case of 22 · 3.5 oz each$4.59 each · $1.31/oz Add
Chocolove Chocolate Bar Dark & Walnut Sea Salt $67.99Case of 12 · 3.2 oz each$5.67 each · $1.77/oz Add
Chocolove Chocovlove Chocolate Mini Peppermint Bar $38.99Case of 12 · 1.3 oz each$3.25 each · $2.50/ozSold out
Unreal Dark Chocolate Almonds Coconut Bagged Chocolates $51.99Case of 6 · 4 oz each$8.67 each · $2.17/ozSold out