Chocolate , products
Showing 37–72 of 434
Feastables
Featables Bar Peanut Butter Milk Chocolate
$41.99Case of 10 · 2.1 oz each
$4.20 each · $2.00/oz
Alter Eco
Chocolate Bar Truffle Sweet Ginger Organic
$86.99Case of 12 · 2.96 oz each
$7.25 each · $2.45/oz
Organic
Just The Fun Part
Cone Waffle Filled Chocolate Smores
$47.99Case of 6 · 4.23 oz each
$8.00 each · $1.89/oz
Alter Eco
Chocolate Coffee Brittle Organic
$80.99Case of 12 · 2.65 oz each
$6.75 each · $2.55/oz
Organic
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Caramel Boxed Chocolate
$69.99Case of 60 · 0.42 oz each
$1.17 each · $2.78/oz
Organic
Alter Eco
Chocolate Bar Truffle Pastry Cream Organic
$86.99Case of 12 · 2.96 oz each
$7.25 each · $2.45/oz
Organic
Alter Eco
Dark Chocolate Quinoa Organic Chocolate Bar
$79.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.67 each · $2.36/oz
Organic
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Velvet Dark Chocolate
$69.99Case of 60 · 0.42 oz each
$1.17 each · $2.78/oz
Organic
Alter Eco
Dark Chocolate Bar 85% Cocoa Blackout Choc
$80.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.75 each · $2.39/oz
Justin's
Chocolate Cups Peanut Butter Milk Chocolate Cups
$43.99Case of 12 · 1.5 oz each
$3.67 each · $2.44/oz
Muddy Bites
Waffle cone Peanut Butter Chocolate
$62.99Case of 12 · 2.33 oz each
$5.25 each · $2.25/oz
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Black Cocoa Boxed Choco
$69.99Case of 60 · 0.42 oz each
$1.17 each · $2.78/oz
Organic
Magic Chocolate
Bar Chocolate Roasted Hazelnuts Natural
$77.99Case of 9 · 3 oz each
$8.67 each · $2.89/oz
Lindt
Milk Chocolate Lindor Tray Assorted Chocolates 24 Piec
$63.99Case of 24 · 1.3 oz each
$2.67 each · $2.05/oz
Rawmio
Premium Dark Chocolate Bar, 70% Cacao with Vanilla Bean
$73.99Case of 12 · 1.76 oz each
$6.17 each · $3.50/oz
Just The Fun Part
Cones Mini Waffle White Chocolate
$45.99Case of 6 · 4.23 oz each
$7.67 each · $1.81/oz
Show more products
362 more on these shelves




