Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 217–252 of 758
Skinnydipped
Almond Super Dark Chocolate Sea Salt
$70.99Case of 10 · 3.5 oz each
$7.10 each · $2.03/oz
Yumearth
Licorice Pomegranate Gluten Free Organic
$46.99Case of 6 · 5 oz each
$7.83 each · $1.57/oz
Organic
Snack Factory
Dark Chocolate Drizzled Pretzel Crisps
$86.99Case of 12 · 5.5 oz each
$7.25 each · $1.32/oz
Snack Factory
Pretzel Crisp Milk Chocolate Caramel Drizzlers
$86.99Case of 12 · 5.5 oz each
$7.25 each · $1.32/oz
Peaceful Fruits
Fruit Tape Watermelon Raspberry
$55.99Case of 12 · 0.67 oz each
$4.67 each · $6.96/oz
Torie & Howard
Candy Hard Pomegranate Nectarine Organic
$38.99Case of 6 · 3.5 oz each
$6.50 each · $1.86/oz
Organic
Torie & Howard
Candy Hard Assorted Flavors Organic
$38.99Case of 6 · 3.5 oz each
$6.50 each · $1.86/oz
Organic
Show more products
506 more on these shelves