Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 145–180 of 758
Heavenly Organics
Pattie Choc Honey Espresso Bagged Chocolat
$50.99Case of 6 · 4.66 oz each
$8.50 each · $1.82/oz
Organic
Heavenly Organics
Honey Patty Chocolate Almond Organic Bagge
$50.99Case of 6 · 4.66 oz each
$8.50 each · $1.82/oz
Organic
Chuao Chocolatiers
Milk Chocolate Bar with Potato Chips
$82.99Case of 12 · 2.8 oz each
$6.92 each · $2.47/oz
Kitchen And Love
Dates Milk Chocolate Almond Stuffed
$52.99Case of 8 · 3.5 oz each
$6.62 each · $1.89/oz
Milka Choc Bar
Milka Chocolate Bar Bar Chocolate Caramel
$106.99Case of 23 · 3.5 oz each
$4.65 each · $1.33/oz
Tru Fru Indulge
on the Go Strawberry Dark Chocolate
$55.99Case of 12 · 1.7 oz each
$4.67 each · $2.74/oz
Tru Fru Indulge
on the Go Strawberry Milkshake HD White Dark
$50.99Case of 6 · 3.4 oz each
$8.50 each · $2.50/oz
Tru Fru Indulge
on the Go Banana Dark Chocolate Bagged Candy
$50.99Case of 6 · 3.4 oz each
$8.50 each · $2.50/oz
Manhattan
Chocolates Jelly Rings Chocolate Covered Raspberry Box
$113.99Case of 12 · 9 oz each
$9.50 each · $1.06/oz
Show more products
578 more on these shelves