Search
“wilde snacks”
1,000 products
Snacks & Crackers
Lesley Stowe
Raincoast Crisps Wild Blueberry and Almond Crackers
$83.99Case of 12 · 5.3 oz each
$7.00 each · $1.32/oz
Salento Provisions
Mango Dried Sweet Organic
$51.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.67 each · $2.48/oz
Organic
Salento Provisi
Salento Dried Organic Pineapple
$51.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.67 each · $2.48/oz
Organic
The New Primal
Snack Mates Kids Chicken and Maple Snack Sticks
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz
Rustic Bakery
Tart Cherry Cacao Nib Almond Artisan Crisps
$85.99Case of 12 · 5 oz each
$7.17 each · $1.43/oz
Whisps
Cello Whisps Asiago Pepperjack Cheese Crisps
$61.99Case of 12 · 2.12 oz each
$5.17 each · $2.44/oz
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$38.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.50 each · $9.28/oz
Annie's Homegrown
Organic 10-Piece Fruit Snacks
$73.99Case of 8 · 7 oz each
$9.25 each · $1.32/oz
Organic
Chocolate & Sweets
Yumearth
Candy Drop Peppermint Wild Organic
$41.99Case of 6 · 3.3 oz each
$7.00 each · $2.12/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Wild Planet
Wild Water Sardines in Water Natural Seafood
$52.99Case of 12 · 4.4 oz each
$4.42 each · $1.00/oz
Baby & Pet
Blue Buffalo
Blue Wilderness Grain-Free Duck Biscuits Trail Dog Treats (6 Pack)
$59.99Case of 6 · 10 oz each
$10.00 each · $1.00/oz
Blue Buffalo
Wilderness Grain-Free Salmon Biscuits Trail Dog Treats, (6 Pack)
$59.99Case of 6 · 10 oz each
$10.00 each · $1.00/oz