Search
“veggie vice”
64 products
Snacks & Crackers
The Daily Crave
Veggie Chip Sea Salt Crunchy Vegetable Chips
$52.99Case of 8 · 5.25 oz each
$6.62 each · $1.26/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$76.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.42 each · $1.17/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Bourbon BBQ Seasoned Veggie Chip
$53.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.75 each · $1.59/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Sour Cream Can
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Bada Bean Bada
Boom - Plant-Based Protein, Gluten Free, Vegan, Crunchy Roasted Broad (Fava) Bean Snacks, 110 Calories per Serving, Sweet Sriracha
$41.99Case of 6 · 4.5 oz each
$7.00 each · $1.56/oz
Gluten free
Bada Bean Bada
Enlightened Bada Bean Bada Boom Crisps Sea Salt
$43.99Case of 6 · 4.5 oz each
$7.33 each · $1.63/oz
Sensible Portions
Veggie Strawberry Variety Sea Salt
$77.99Case of 6 · 7.5 oz each
$13.00 each · $1.73/oz
Pasta, Grains & Soups
Sauces, Spices & Spreads
Ziyad
Falafel Dry Mix - 12 oz Gluten-Free Spice Mix with Minced Onion, Garlic, Sesame - Great for Making Veggie Burgers and Snacks
$50.99Case of 6
$8.50 each
Gluten free
Ginger People
The Ginger People Organic Minced Ginger
$100.99Case of 12 · 6.7 oz each
$8.42 each · $1.26/oz
Organic
Drinks
Knudsen
R.W. Knudsen Organic Very Veggie Juice
$52.99Case of 6 · 32 fl oz each
$8.83 each · $0.28/fl oz
Organic
Home
Baby & Pet
Happy Baby
Organics Stage 2 Baby Food Pouches, Gluten Free, Vegan & Healthy Snack, Clearly Crafted Fruit & Veggie Puree, Bananas, Sweet Potatoes & Papayas
$55.99Case of 16 · 4 oz each
$3.50 each · $0.87/oz
Organic