Search
“three farmers”
40 products
Snacks & Crackers
Three Farmers
Zesty Cheddar Crunchy Roasted Fava Beans
$40.99Case of 6 · 5 oz each
$6.83 each · $1.37/oz
Barnana
Organic Plantain Chips, Himalayan Pink Salt, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free, USDA Organic, Vegan 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Lundberg
Family Farms Organic Thai Rice - Brown Jasmine
$36.99Case of 6 · 8 oz each
$6.17 each · $0.77/oz
Organic
Lundberg
Family Farms Organic Thai Rice - White Jasmine
$36.99Case of 6 · 8 oz each
$6.17 each · $0.77/oz
Organic
Breakfast & Bakery
Farmer Direct Organic
Old Fashioned Oats Hot Cereal
$50.99Case of 6 · 16 oz each
$8.50 each · $0.53/oz
Organic
Cascadian Farm
Cereal Gluten Free Honey Vanlla Crunchy
$105.99Case of 12 · 10.5 oz each
$8.83 each · $0.84/oz
Gluten free
Drinks
Rishi Tea
Beverage Sparkling Grapefruit Quince Functional
$62.99Case of 12 · 12 fl oz each
$5.25 each · $0.44/fl oz
Equal Exchange
Authentic Fair Trade Small Farmer Coffee, Love Buzz Organic
$104.99Case of 6 · 10 oz each
$17.50 each · $1.75/oz
Organic
Eco Tea
Ecoteas Organic Yerba Mate Unsmoked Green Energy Loose Tea
$101.99Case of 6 · 1 lb each
$17.00 each · $17.00/lb
Organic
Vita Coco
Water Coconut Farmers Organic
$70.99Case of 12 · 16.9 fl oz each
$5.92 each · $0.35/fl oz
Organic
Chocolate & Sweets
Tonys Chocolonely
Milk Chocolate Bar with Hazelnut
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Endangered Species
Chocolate Bar Wolf Dark Cranberry
$72.99Case of 12 · 3 oz each
$6.08 each · $2.03/oz
Endangered Species
Chocolate Bar Black Rhino Dark Hazelnut
$72.99Case of 12 · 3 oz each
$6.08 each · $2.03/oz
Endangered Species
Chocolate Tiger Dark Espresso Bar
$72.99Case of 12 · 3 oz each
$6.08 each · $2.03/oz
Sauces, Spices & Spreads
Hatch
Farms Red Mild Hatch Sauce Enchilada Simmer Sauce
$75.99Case of 12 · 15 oz each
$6.33 each · $0.42/oz
Home
Rebel Green
Cleaning Wipes - Fruit and Veggie
$89.99Case of 12 · 17 fl oz each
$7.50 each · $0.44/fl oz
Vitamins & Wellness
Organic India
Moringa Powder Superfood Supplement Green
$68.99Case of 3 · 8 oz each
$23.00 each · $2.87/oz
Organic
Organic India
Moringa Capsules Herbal Supplement
$64.99Case of 3 · 90 ct each
$21.66 each · $0.24/ct
Organic
Organic India
Tulsi Herbal Supplement - Holy Basil, Immune Support, Adaptogen, Supports Healthy Stress Response, Vegan, Gluten-Free, Kosher, USDA Certified Organic, Non-GMO
$44.99180 ct
$0.25/ct
Organic
