Search
“terra chips”
806 products
RW Garcia
R. W. Garcia Organic Blue Corn Chips
$68.99Case of 12 · 8.25 oz each
$5.75 each · $0.70/oz
Organic
Boulder Canyon
Seasonal Flavor Potato Chips Sea Salt
$64.99Case of 12 · 5.25 oz each
$5.42 each · $1.03/oz
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$81.99Case of 12 · 10 oz each
$6.83 each · $0.68/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$77.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.50 each · $1.18/oz
The Good Crisp
Company - Potato Crisp Outback Barbeque
$42.99Case of 8 · 5.6 oz each
$5.37 each · $0.96/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$63.99Case of 12 · 5 oz each
$5.33 each · $1.07/oz
Boulder Canyon
Natural Foods - Kettle Chips White Cheddar
$59.99Case of 12 · 6 oz each
$5.00 each · $0.83/oz
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$59.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.00 each · $0.77/oz
RW Garcia
R. W. Garcia Organic Bar-B-Q Corn Chips
$68.99Case of 12 · 7.5 oz each
$5.75 each · $0.77/oz
Organic
Boulder Canyon
Chips - Sea Salt and Cracked Pepper Gluten Free
$56.99Case of 12 · 5 oz each
$4.75 each · $0.95/oz
Gluten free
Barnana
Organic Plantain Chips, Acapulco Lime, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free Chips, Vegan, USDA Organic 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Sour Cream Can
$63.99Case of 12 · 5 oz each
$5.33 each · $1.07/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$55.99Case of 8 · 4.25 oz each
$7.00 each · $1.65/oz