Search
“taos bakes”
48 products
Breakfast & Bakery
Nature's Path
Toaster Pastries Frosted Maple Bar Organic
$77.99Case of 12 · 11 oz each
$6.50 each · $0.59/oz
Organic
Nature's Bakery
Fruit Filled Oatmeal Crumble Strawberry Bar
$85.99Case of 48 · 1.41 oz each
$1.79 each · $1.27/oz
Nature's Bakery
Fig Bar Fruit Filled Whole Wheat Blueberry
$78.99Case of 48 · 2 oz each
$1.65 each · $0.82/oz
Nature's Bakery
Bar Oatmeal Crumble Apple Fruit Filled Break
$85.99Case of 48 · 1.41 oz each
$1.79 each · $1.27/oz
Sanissimo
Tostadas Salted Baked Crunchy Corn Tostadas
$49.99Case of 10 · 7.61 oz each
$5.00 each · $0.66/oz
Erin Bakers
Breakfast Cookies, Double Chocolate, Whole Grain, Non-GMO
$41.99Case of 12 · 3 oz each
$3.50 each · $1.17/oz
Non-GMO
Kellogg's
Pop Tarts Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries
$91.99Case of 54 · 3.3 oz each
$1.70 each · $0.52/oz
Protein & Sports
Taos Bakes
Caramel Pecan + Cranberries - Breakfast Bars - 5g Fiber & Gluten Free - Healthy Snacks for Adults - Filled with Pecans, Cranberries, Sesame Seeds, & Chia Seeds - (12 Pack, 1.8oz Bars)
$43.99Case of 12
$3.67 each
Gluten free
Taos Bakes
Toasted Coconut + Vanilla Bean - Snack Bars - 6g Fiber & Gluten-Free Granola Bars - Healthy Snack for Adults - Filled with Almonds, Coconut Chips, & Chia Seeds - 12 Pack
$43.99Case of 12 · 1 ct each
$3.67 each · $3.67/ct
Gluten free
Taos Bakes
T Taos Bakes Dark Chocolate Almond Sea Salt Nutrition Bar
$43.99Case of 12 · 1.8 oz each
$3.67 each · $2.04/oz
Taos Bakes
Peanut Butter Chocolate Butterscotch Bar
$43.99Case of 12 · 1.8 oz each
$3.67 each · $2.04/oz
Snacks & Crackers
Tosi
Puffs Crispy Everything Puffed Snack Traditional Seed Oil
$81.99Case of 12 · 3 oz each
$6.83 each · $2.28/oz
Lundberg
Organic Cinnamon Toast Rice Cakes
$42.99Case of 6 · 8.9 oz each
$7.17 each · $0.81/oz
Organic
Lundberg
Organic Wild Rice Rice Cakes Savory
Now $41.99Was $44.20Case of 6 · 7.1 oz each
$7.00 each · $0.99/oz
Organic
Lundberg
Chip Rice Fiery Hot Microwaveable Savory Rice Cakes
$67.99Case of 12 · 5.5 oz each
$5.67 each · $1.03/oz
Lundberg
Chip Rice Fiesta Lime Savory Rice Cakes
$67.99Case of 12 · 5.5 oz each
$5.67 each · $1.03/oz
Chocolate & Sweets
Tate's
Cookie Tiny Chocolate Chip GF Classic Hard & Soft Baked
$49.99Case of 6 · 5.5 oz each
$8.33 each · $1.51/oz
Gluten free
Elenis Cookies
Chocolate Chip Classic Hard and Soft Baked Co
$63.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.33 each · $1.52/oz
Fancypants Baki
Baking Co Cookie S'mores Classic Hard & Soft Ba
$43.99Case of 6 · 5 oz each
$7.33 each · $1.47/oz
Cybele's
Free to Eat Snickerdoodle Cookies Classic Hard & Soft
$48.99Case of 6 · 6 oz each
$8.17 each · $1.36/oz
Baking
Reese
Tapioca Pearls Small Bake Ingredients Natural
$67.99Case of 12 · 8 oz each
$5.67 each · $0.71/oz
Bob's Red Mill
Medium Grind Cornmeal Baking Ingredient
$97.99Case of 16 · 24 oz each
$6.12 each · $0.26/oz
Baby & Pet
Bocce's Bakery
Dog Treat Soft Peanut Butter Banana
$102.99Case of 12 · 6 oz each
$8.58 each · $1.43/oz
