Zambos Chips Taqueritos Chile Toreado Natural Salty Snacks $101.99Case of 20 · 8 oz each$5.10 each · $0.64/oz Add
Food Should Taste Good Chips Tortilla Black Bean $80.99Case of 12 · 5.5 oz each$6.75 each · $1.23/oz Add
Jackson's Chips Unsweetened Potato Chips Sea Salt Avocado Oil $80.99Case of 6 · 13.5 oz each$13.50 each · $1.00/oz Add
Boulder Canyon Tortilla Lime Sea Salt Potato Chips $88.99Case of 12 · 8 oz each$7.42 each · $0.93/oz Add
Sabor Mexicano Homemade Thick Chips Corn Tortilla Natural $90.99Case of 11 · 10 oz each$8.27 each · $0.83/oz Add
Frontera Chipotle Tortilla Chips Thick & Crunchy $60.99Case of 12 · 12 oz each$5.08 each · $0.42/oz Add
Wilde Snacks Chip Chicken Sea Salt and Vinegar $107.99Case of 12 · 4 oz each$9.00 each · $2.25/oz Add
Boulder Canyon Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt $92.99Case of 12 · 10 oz each$7.75 each · $0.77/oz Add
Donkey Chip Donkey Brands Salted Tortilla Chips $69.99Case of 12 · 11 oz each$5.83 each · $0.53/oz Add
Way Better Snacks Chip Tortilla Avocado Ranch $75.99Case of 12 · 5.5 oz each$6.33 each · $1.15/oz Add
Boulder Canyon Chip Kettle Avocado Oil Sea Salt $92.99Case of 12 · 10 oz each$7.75 each · $0.77/oz Add
Zacks Mighty Chips Tortilla Sea Salt Organic $67.99Case of 9 · 7.5 oz each$7.55 each · $1.01/ozOrganic Add
RW Garcia R. W. Garcia Organic Blue Corn Chips $78.99Case of 12 · 8.25 oz each$6.58 each · $0.80/ozOrganic Add
Stacy's Pita Chi Stacy's Bagel Chips Everything $67.99Case of 12 · 7 oz each$5.67 each · $0.81/oz Add
Donkey Chip Donkey Brands Unsalted Tortilla Chips $64.99Case of 12 · 11 oz each$5.42 each · $0.49/oz Add