Search
“stacy's pita chip”
20 products
Snacks & Crackers
Stacy's Pita Chi
Stacy's Garlic and Herb Pita Thins Crisps
$45.99Case of 8 · 6.75 oz each
$5.75 each · $0.85/oz
Stacy's Pita Chi
Stacy's Five Cheese Baked Pita Thins Crisps
$45.99Case of 8 · 6.75 oz each
$5.75 each · $0.85/oz
Iwon Organics
I Won! Nutrition Co - Stix Mesquite BBQ Protein
$74.99Case of 12 · 5 oz each
$6.25 each · $1.25/oz
Rustic Bakery
Apricot Pistachio Brandy Artisan Crisps
$85.99Case of 12 · 5 oz each
$7.17 each · $1.43/oz