Search
“sea snax”
48 products
Gimme
Seaweed Snacks Seaweed Snk,og2,evoo Organic
$60.99Case of 8 · 0.17 oz each
$7.62 each · $44.85/oz · Organic
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt & Avocado
$39.99Case of 12 · 0.32 oz each
$3.33 each · $10.41/oz
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt Organic
$39.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.33 each · $9.52/oz · Organic
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$38.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.50 each · $9.28/oz
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sesame Organic
$39.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.33 each · $9.52/oz · Organic
Gimme
Seaweed Snack Roasted Teriyaki Organic
$39.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.33 each · $9.52/oz · Organic
Nora Snacks
Nora Original Flavor Tempura Seaweed Snacks
$51.99Case of 12 · 1.6 oz each
$4.33 each · $2.71/oz
Sea Snax
Seaweed Snack G&G Wasabi Organic
$45.99Case of 24 · 0.18 oz each
$1.92 each · $10.65/oz · Organic
Sea Snax
Seaweed Roasted Lime Organic
$41.99Case of 12 · 0.36 oz each
$3.50 each · $9.72/oz · Organic
Sea Snax
SeaSnax Raw Organic Seaweed Snack
$83.99Case of 16 · 1 oz each
$5.25 each · $5.25/oz · Organic
Sea Snax
SeaSnax Chomperz Chips Seaweed Crunchy Onion
$47.99Case of 8 · 1 oz each
$6.00 each · $6.00/oz
Sea Snax
Seanad Organic Premium Roasted Seaweed Snack - Original
$210.99Case of 16 · 2.16 oz each
$13.19 each · $6.11/oz · Organic
Annie Chun's
Seaweed Snack Organic Sea Salt
$34.99Case of 12 · 0.35 oz each
$2.92 each · $8.33/oz · Organic
Annie Chun's
Snack Seaweed Sesame Organic
$34.99Case of 12 · 0.35 oz each
$2.92 each · $8.33/oz · Organic