Search
“sahale snacks”
99 products
Sahale Snacks
Nut Mix Pomegranate Flavored Pistachios
$46.99Case of 6 · 4 oz each
$7.83 each · $1.96/oz
Undercover Quinoa
Bites Quinoa Dark Chocolate Sea Salt
$57.99Case of 12 · 3 oz each
$4.83 each · $1.61/oz
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Sea Salt Organic
$41.99Case of 6 · 5.4 oz each
$7.00 each · $1.30/oz · Organic
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$38.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.50 each · $9.28/oz
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt & Avocado
$39.99Case of 12 · 0.32 oz each
$3.33 each · $10.41/oz
Nora Snacks
Nora Original Flavor Tempura Seaweed Snacks
$51.99Case of 12 · 1.6 oz each
$4.33 each · $2.71/oz
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Korean Bbq Mild Heat
$29.99Case of 6 · 6 oz each
$5.00 each · $0.83/oz
Gimme
Seaweed Snacks Seaweed Snk,og2,evoo Organic
$60.99Case of 8 · 0.17 oz each
$7.62 each · $44.85/oz · Organic
The New Primal
Snack Mates Kids Chicken and Maple Snack Sticks
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz