Search
“rxbar”
68 products
Rxbar
Protein Bar 12g Protein Peanut Butter Chocolate
$43.99Case of 12 · 1.83 oz each
$3.67 each · $2.00/oz
Rxbar
Bar Mini Chocolate Sea Salt Peanut Butter
$78.99Case of 6 · 7.36 oz each
$13.17 each · $1.79/oz
Rxbar
Protein Bar 12g Protein Chocolate Sea Salt
$43.99Case of 12 · 1.83 oz each
$3.67 each · $2.00/oz
Rxbar
Chocolate Sea Salt Peanut Butter Blueberry
$136.99Case of 6 · 18.3 oz each
$22.83 each · $1.25/oz
Rxbar
AM Honey Cinnamon Peanut Butter Protein Bar
$43.99Case of 12 · 1.9 oz each
$3.67 each · $1.93/oz
Larabar
Food Bar Fruit & Nut Pecan Pie Gluten Free
$44.99Case of 16 · 1.6 oz each
$2.81 each · $1.76/oz · Gluten free
Munk Pack
Munk (Pack - Bar Nut Seed Caramel Sea Salt Keto
$38.99Case of 12 · 1.23 oz each
$3.25 each · $2.64/oz · Keto
Larabar
Food Bar Fruit & Nut Apple Pie Gluten Free
$44.99Case of 16 · 1.6 oz each
$2.81 each · $1.76/oz · Gluten free
Larabar
Bars Peanut Butter Chocolate Chip 12Pk
$121.99Case of 6 · 19.2 oz each
$20.33 each · $1.06/oz