Search
“pataks”
33 products
Pasta, Grains & Soups
PATAKS
(Pack of 18) Pataks Meal Ready to Eat Delhi Spiced Entree Prepared Dish 10.05 Oz
$92.99Case of 18
$5.17 each
PATAKS
(Pack of 18) Patak's Meal Ready to Eat Madras Yellow Dal Entree Prepare 10.05 Oz
$92.99Case of 18
$5.17 each
Sauces, Spices & Spreads
Patak's
Sauce Butter Chicken Mild Indian Condiment
$50.99Case of 6 · 15 oz each
$8.50 each · $0.57/oz
Patak's
Simmer Sauce Korma Curry Cream Coconut & Spices Mild Gluten Free
$50.99Case of 6 · 15 oz each
$8.50 each · $0.57/oz
Gluten free
Patak's
Mild Curry Paste Indian Condiment Cooking Sauce
$49.99Case of 6 · 10 oz each
$8.33 each · $0.83/oz
Patak's
Cooking Sauce Tikka Masala Curry Simmer Sauce
$50.99Case of 6 · 15 oz each
$8.50 each · $0.57/oz
Patak's
Cooking Sauce JalapeñO Jalfrezi Indian Condiment
$50.99Case of 6 · 15 oz each
$8.50 each · $0.57/oz
Snacks & Crackers
Samyang
Buldak Original Ramen Flavor Chips Potato Chips
$74.99Case of 12 · 4.23 oz each
$6.25 each · $1.48/oz
Nichols Pistachio
Eb Pistachios Roasted Inch Shell
$378.99Case of 14 · 32 oz each
$27.07 each · $0.85/oz