Search
“nu bake”
180 products
Snacks & Crackers
Rustic Bakery
Tart Cherry Cacao Nib Almond Artisan Crisps
$85.99Case of 12 · 5 oz each
$7.17 each · $1.43/oz
Baking
Kodiak Cakes
Double Dark Chocolate Muffin Cup Baking Mix
$42.99Case of 12 · 2.36 oz each
$3.58 each · $1.52/oz
Kodiak Cakes
Brownie Baking Cups Mix with Chocolate Fudge F
$42.99Case of 12 · 2.36 oz each
$3.58 each · $1.52/oz
Kodiak Cakes
Power Bake Double Dark Chocolate Protein Packed Muffin Mix
$55.99Case of 6 · 14 oz each
$9.33 each · $0.67/oz
Chocolate & Sweets
Stauffer
Lemon Snaps Cookie Assorted Hard Baked Cookies
$65.99Case of 12 · 14 oz each
$5.50 each · $0.39/oz
Midel
Mi-Del Cookie Snap Lemon Classic Cookies Hard & Soft Baked
$62.99Case of 8 · 10 oz each
$7.87 each · $0.79/oz
Tate's
Bake Shop Cookies Gluten Free Ginger Zinger
$49.99Case of 6 · 7 oz each
$8.33 each · $1.19/oz
Gluten free
Kinnikinnick
Chocolate Chip Cookie Mix Classic Hard & Soft Bake
$45.99Case of 6 · 8 oz each
$7.67 each · $0.96/oz
Breakfast & Bakery
Nature's Path
Toaster Pastries Frosted Light Chocolate Organic
$70.99Case of 12 · 11 oz each
$5.92 each · $0.54/oz
Organic
Nature's Path
Toaster Pastries Frosted Maple Bar Organic
$71.99Case of 12 · 11 oz each
$6.00 each · $0.55/oz
Organic
The Essential Baking
Company Bread Garlic Take & Bake
$102.99Case of 16 · 16 oz each
$6.44 each · $0.40/oz
The Essential B
Essential Baking Company - Take & Bake French Bread
$103.99Case of 16 · 16 oz each
$6.50 each · $0.41/oz
The Essential B
Essential Baking Company - Take & Bake Sourdough Bread
$103.99Case of 16 · 16 oz each
$6.50 each · $0.41/oz
Nature's Bakery
Fig Bar Fruit Filled with Apple Cinnamon
$61.99Case of 6 · 12 oz each
$10.33 each · $0.86/oz
Sauces, Spices & Spreads
Baby & Pet
Buddy Biscuits
Oven Baked Treats with Peanut Butter, Whole Grain - 96 oz. - 6 Pack
$59.99Case of 6
$10.00 each
Protein & Sports
Taos Bakes
Caramel Pecan + Cranberries - Breakfast Bars - 5g Fiber & Gluten Free - Healthy Snacks for Adults - Filled with Pecans, Cranberries, Sesame Seeds, & Chia Seeds - (12 Pack, 1.8oz Bars)
$44.99Case of 12
$3.75 each
Gluten free
Simple Mills
Bar Soft Baked Nutty Banana Bread Almond
$45.99Case of 6 · 5.99 oz each
$7.67 each · $1.28/oz