Search
“namaste foods”
190 products
Breakfast & Bakery
Nature's Path
Maple Almond Butter Protein Granola Muesli
$56.99Case of 6 · 10 oz each
$9.50 each · $0.95/oz
Baking
Namaste Foods
Mix Flour Perfect Blend
Now $113.99Was $119.99Case of 6 · 48 oz each
$19.00 each · $0.40/oz
Baby & Pet
Serenity Kids
Food Baby Chicken Tikka Masala Puree
$62.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.25 each · $1.50/oz
Serenity Kids
Baby Roots Organic Food Puree & Mash
$80.99Case of 24 · 3.5 oz each
$3.37 each · $0.96/oz
Organic
Serenity Kids
Toddler Chicken Peas Carrots Natural Baby Meal
$63.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.33 each · $1.52/oz
Kekoa
Food Baby Shawarma Artichoke Cauliflower Puree
$74.99Case of 18 · 3.5 oz each
$4.17 each · $1.19/oz
Serenity Kids
Toddler Beef Kale Sweet Potato Meal
$63.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.33 each · $1.52/oz
Pasta, Grains & Soups
Lotus Foods
Noodles Organic Buckwat and Brown Rice Soba
$50.99Case of 8 · 8 oz each
$6.37 each · $0.80/oz
Organic
Maya Kaimal
Everyday Chana Chickpeas with Coconut & Kale
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Lotus Foods
Organic Rice Ramen 4-Pack Jade Pearl
$51.99Case of 6 · 10 oz each
$8.67 each · $0.87/oz
Organic
Tata Raasa
Curry Red Bean Majestic Indian Entree Prepared Dish
$45.99Case of 6 · 10 oz each
$7.67 each · $0.77/oz
Lotus Foods
Organic Ramen Soup Cup Rice Noodles
$73.99Case of 18 · 1.94 oz each
$4.11 each · $2.12/oz
Organic
Sauces, Spices & Spreads
Passage Foods
Sauce Tikka Masala Indian Condiment
$96.99Case of 18 · 13.2 oz each
$5.39 each · $0.41/oz
Vitamins & Wellness
Organic India
Tulsi Herbal Supplement - Holy Basil, Immune Support, Adaptogen, Supports Healthy Stress Response, Vegan, Gluten-Free, Kosher, USDA Certified Organic, Non-GMO
$44.99180 ct
$0.25/ct
Organic
Manitoba Harvest
Hemp Hearts Regenerative Superfood Seeds
$83.99Case of 4 · 12 oz each
$21.00 each · $1.75/oz
