Search
“midel”
6 products
Chocolate & Sweets
Midel
Mi-Del Cookie Snap Lemon Classic Cookies Hard & Soft Baked
$61.99Case of 8 · 10 oz each
$7.75 each · $0.77/oz
Midel
MI DEL Simply Mi Delicious Cookies Swedish Style Ginger Snaps
$63.99Case of 8 · 10 oz each
$8.00 each · $0.80/oz
Baking
Midel
MI DEL Pie Crust Gluten Free Chocolate Snap
$74.99Case of 12 · 7.1 oz each
$6.25 each · $0.88/oz
Gluten free
Baby & Pet
Gnawturals
Dog Chew Hidels Peanut Butter Small/Medium
$71.99Case of 6 · 8.5 oz each
$12.00 each · $1.41/oz
