Search
“michele's granola”
318 products
Breakfast & Bakery
Michele's Granola
Cinnamon Raisin Granola Natural Cold Cereal
$72.99Case of 6 · 12 oz each
$12.17 each · $1.01/oz
Bob's Red Mill
Tropical Cereal Muesli Granola Cold Cereal
$48.99Case of 4 · 14 oz each
$12.25 each · $0.87/oz
Zego
Organic Superfood Apple Craneberry Oatmeal & Muesli
$67.99Case of 5 · 13 oz each
$13.60 each · $1.05/oz
Organic
Kind
Meditalia Kind Clusters Blue Flax Seed Granola Muesli Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Green Label Dark Chocolate Red Ber
$102.99Case of 6 · 26.4 oz each
$17.17 each · $0.65/oz
Lil Bucks
Clusterbucks Choco Sea Salt Granola Muesli
$52.99Case of 6 · 6 oz each
$8.83 each · $1.47/oz
Nature's Path
Maple Almond Butter Protein Granola Muesli
$56.99Case of 6 · 10 oz each
$9.50 each · $0.95/oz
Familia
Swiss Muesli Original Organic Cereal Granola & Muesli
$94.99Case of 6 · 29 oz each
$15.83 each · $0.55/oz
Organic
Three Wishes
Original Granola Crunchy Oat Granola Cereal
$77.99Case of 8 · 8 oz each
$9.75 each · $1.22/oz
Cascadian Farm
Organic Fruit And Nut Granola
$43.99Case of 4 · 11 oz each
$11.00 each · $1.00/oz
Organic
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Granola Dark Chocolate Chunks Orga
$56.99Case of 6 · 11.5 oz each
$9.50 each · $0.83/oz
Familia
Cereal Muesli No Sugar Added Granola & Muesli
$96.99Case of 6 · 29 oz each
$16.17 each · $0.56/oz
No sugar added
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Granola Love Chocolate Peanut Organic
$56.99Case of 6 · 11.5 oz each
$9.50 each · $0.83/oz
Organic
Purely Elizabeth
Granola Ancient Grain Vanilla Chocolate
$67.99Case of 6 · 12 oz each
$11.33 each · $0.94/oz
Bob's Red Mill
Cereal Muesli Fruit Seed Granola Cold Cereal
$41.99Case of 4 · 14 oz each
$10.50 each · $0.75/oz
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Granola Love Crunch Organic
$56.99Case of 6 · 11.5 oz each
$9.50 each · $0.83/oz
Organic
One Degree
Organic Foods Vanilla Chai Organic Granola
$57.99Case of 6 · 11 oz each
$9.67 each · $0.88/oz
Organic
Grandy Oats
Grandy Coconola Organic Gluten Free
$70.99Case of 6 · 9 oz each
$11.83 each · $1.31/oz
Organic
One Degree
Organic Foods Granola Honey Hemp Organic
$57.99Case of 6 · 11 oz each
$9.67 each · $0.88/oz
Organic
Erin Bakers
Granola Homestyle Double Chocolate Chunk
$59.99Case of 6 · 12 oz each
$10.00 each · $0.83/oz
Purely Elizabeth
Granola Ancient Grain Berry Crisp
$62.99Case of 6 · 8 oz each
$10.50 each · $1.31/oz
Bob's Red Mill
Homestyle Granola with Coconut and Spice
$53.99Case of 6 · 11 oz each
$9.00 each · $0.82/oz
Bear Naked
Kellogg's Bear Naked Vanilla Almond Crunch Granola
$62.99Case of 6 · 12 oz each
$10.50 each · $0.87/oz
Annie's Homegrown
Chewy Grain Chocolate Chip Granola Bars
$86.99Case of 12 · 5.34 oz each
$7.25 each · $1.36/oz
Nature's Path
Organic Honey Almond Granola Cereal
$76.99Case of 8 · 11 oz each
$9.62 each · $0.87/oz
Organic
Nature's Path
Granola Coconut Cashew Butter Crunch
$76.99Case of 8 · 11 oz each
$9.62 each · $0.87/oz
Bob's Red Mill
Homestyle Granola with Cranberries and Almonds
$53.99Case of 6 · 11 oz each
$9.00 each · $0.82/oz
Kind
Clusters Almond Butter Natural Granola Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Grandy Oats
Coconola Dark Chocolate Organic
$69.99Case of 6 · 9 oz each
$11.67 each · $1.30/oz
Organic
Bulk
Golden Temple
Bakery B04091 Golden Temple Natural Maple Pecan Dream Granola - 1x25lb by Golden Temple Bakery
$167.99Single item
