Maya Kaimal Everyday Chana Chickpeas with Coconut & Kale $42.99Case of 6 · 10 oz each$7.17 each · $0.72/oz Add
Maya Kaimal Dal Yellow Lentil With Tomato Garlic $40.99Case of 6 · 10 oz each$6.83 each · $0.68/oz Add
Maya Kaimal Everyday Dal Green Gram and Garbanzo Indian Entree $42.99Case of 6 · 10 oz each$7.17 each · $0.72/oz Add
Maya Kaimal, Every Dal Green Split Pea Spinach Coconut $42.99Case of 6 · 10 oz each$7.17 each · $0.72/oz Add
Maya Kaimal Everyday Dal Black Lentil Tomato and Cumin $42.99Case of 6 · 10 oz each$7.17 each · $0.72/oz Add
Maya Kaimal Everyday Dal Red Lentil Indian Entree Prepared Dis $42.99Case of 6 · 10 oz each$7.17 each · $0.72/oz Add
Maya Kaimal Chana Chickpeas Potato & Warm spices $40.99Case of 6 · 10 oz each$6.83 each · $0.68/oz Add
Maya Kaimal, Everyday Dal Kidney Bean, Carrot, Tamarind $42.99Case of 6 · 10 oz each$7.17 each · $0.72/oz Add
Maya Kaimal Soup Creamy Spiced Btrnut $72.99Case of 12 · 17.6 fl oz each$6.08 each · $0.35/fl ozSold out
Maya Kaimal Rice Surekha Plain Organic $19.99Case of 6 · 8.5 oz each$3.33 each · $0.39/ozOrganicSold out