Search
“manitoba harves”
28 products
Protein & Sports
MANITOBA HARVES
(Pack Of 4) Manitoba Harvest Max Fiber Original Vanilla 16 Oz
$80.99Case of 4
$20.25 each
MANITOBA HARVES
(Pack of 3) Manitoba Harvest Balanced Plant Protein Powder 32 Oz
$82.99Case of 3
$27.66 each
MANITOBA HARVES
(Pack Of 5) Manitoba Harvest Balanced Unsweetened Protein & Fiber 16 Oz
$88.99Case of 5
$17.80 each
MANITOBA HARVES
(Pack of 4) Manitoba Harvest Max Protein Plant Protein Powder 16 Oz
$87.99Case of 4
$22.00 each
MANITOBA HARVES
(Pack Of 4) Manitoba Harvest Max Fiber Original Unsweetened 16 Oz
$80.99Case of 4
$20.25 each
MANITOBA HARVES
(Pack of 2) Manitoba Harvest Plant Protein Powder Chocolate OG 16 Oz
$65.99Case of 2
$33.00 each
Baking
Manitoba Harvest
Certified Organic Hemp Hearts Shelled Hemp Seed
$109.99Case of 6 · 12 oz each
$18.33 each · $1.53/oz
Organic
Manitoba Harvest
Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds - 5lbs - 10g Plant Protein & 12g Omega 3 & 6 per 30g serving - Easy to Digest with 9 Amino Acids - Gluten Free, Non-GMO Project Verified
$81.99Single item
Gluten free
Snacks & Crackers
International Harvest
EB Mango Slices Organic
$44.99Case of 6 · 4 oz each
$7.50 each · $1.87/oz
Organic
Breakfast & Bakery
Manitoba Harvest
Hemp Yeah! Granola Organic Honey & Oats
$51.99Case of 6 · 10 oz each
$8.67 each · $0.87/oz
Organic
Manitoba Harvest
Oatmeal Superseed Original Instant Hot Cereal
Now $46.99Was $49.46Case of 6 · 7 oz each
$7.83 each · $1.12/oz
Sauces, Spices & Spreads
Vitamins & Wellness
MANITOBA HARVES
(Pack of 4) Manitoba Harvest Hemp Hearts Regenerative Superfood Seeds 12 Oz
$83.99Case of 4
$21.00 each
MANITOBA HARVES
(Pack of 4) Manitoba Harvest Fiber Chocolate Bar Probiotic Fiber Supplement 8 Oz
$77.99Case of 4
$19.50 each