Search
“living intentions”
14 products
Snacks & Crackers
Living Intentions
Nut Blend - Sprouted - Dark Cacao Gluten Free
$49.99Case of 6 · 4 oz each
$8.33 each · $2.08/oz
Gluten free
Living Intentions
Organic Sprouted Seeds - Pumpkin Sunflower Gluten Free
$51.99Case of 6 · 8 oz each
$8.67 each · $1.08/oz
Organic
Protein & Sports
Kate's Real Food
Bar Grizzly Peanut Butter Dark Chocolate
$49.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.17 each · $1.89/oz
Bulk
Nature's Intent
Bombs Blueberry Dark Chocolate Nuts
$58.99Case of 8 · 3.5 oz each
$7.37 each · $2.11/oz
Nature's Intent
Bombs Original Dark Chocolate Nuts
$58.99Case of 8 · 3.5 oz each
$7.37 each · $2.11/oz
Nature's Intent
Pineapple Dried Organic No Sugar
$49.99Case of 8 · 3.5 oz each
$6.25 each · $1.79/oz
Organic
Nature's Intent
Mango Dried Organic No Sugar
$49.99Case of 8 · 3.5 oz each
$6.25 each · $1.79/oz
Organic