Search
“kos”
83 products
Protein & Sports
Think!
Protein Bars, High Protein Snacks, Gluten Free, Kosher Friendly, Cookies and Crème, Nutrition Bars, 2.1 Oz per Bar, 10 Count (Packaging May Vary)
$40.99Case of 10
$4.10 each
Gluten free
Bob's Red Mill
Hemp Protein Powder, 16oz - Non GMO, Vegan, Paleo Friendly, Keto Friendly, Kosher
$63.99Case of 4
$16.00 each
Keto
Zing Bars
Zing Peanut Butter Chocolate Chip Vegan Protein Bars, Gluten Free with High Protein, High Fiber, Dairy Free Nutrition Bars, Plant Based Protein, Kosher, Low Sugar, No Sugar Alcohols
$45.99Case of 12 · 12 ct each
$3.83 each · $0.32/ct
Gluten free
Protein Puck
Plant Based Bars / Snacks with Vegan Protein / 16 Count / 3.25 oz Full Size / Gluten Free, Non Dairy, Kosher Certified Non GMO Premium Healthy Bars / Good Vibes
$49.99Case of 16
$3.12 each
Gluten free
Pasta, Grains & Soups
Osem
Falafel Mix Kosher Natural Entree Prepared Dish
$69.99Case of 12 · 6.3 oz each
$5.83 each · $0.93/oz
Wolff's
Kasha Whole Buckwheat Groats Kosher Entree Prepared Di
$50.99Case of 6 · 13 oz each
$8.50 each · $0.65/oz
Manischewitz
No Yolk Free Extra Wide Eggless Noodles Kosher P
$59.99Case of 12 · 12 oz each
$5.00 each · $0.42/oz
Pure Bites
Pop Cake Original Kosher Entree Prepared Dish
$83.99Case of 12 · 2.64 oz each
$7.00 each · $2.65/oz
Streit's
Ready to Serve Soup Mushroom & Barley Daily Kosher
$50.99Case of 6 · 15 oz each
$8.50 each · $0.57/oz
Lipton - Kosher
Lipton Kosher Soup Recipe Secret Onion
$52.99Case of 12 · 1.9 oz each
$4.42 each · $2.32/oz
Lundberg
Organic Wild Blend Rice, Bulk – Delicious Medley of Black, Brown, Red, & Wild Whole Grains, Kosher Certified
$186.9925 lb
$7.48/lb
Organic
Lipton - Kosher
Lipton Kosher Mix Soup & Matzo Ball Seasoning Mix
$56.99Case of 12 · 4.3 oz each
$4.75 each · $1.10/oz
Lipton - Kosher
Lipton Kosher Mix Matzo Ball Soup Seasoning
$56.99Case of 12 · 4.5 oz each
$4.75 each · $1.06/oz
Chocolate & Sweets
Paskesz
Marshmallow Chocolate Novelty Daily Kosher
$90.99Case of 12 · 8 oz each
$7.58 each · $0.95/oz
Sauces, Spices & Spreads
Kosmos Q
BBQ Sauce Peach Habanero Natural Condiment
$61.99Case of 6 · 15.5 oz each
$10.33 each · $0.67/oz
Nuttzo
Organic Power Fuel 7 Nuts and Seeds Butter, Smooth, Paleo and Keto Friendly, Peanut and Gluten Free, Vegan, Kosher, No Added Sugar or Oil, 12 oz Jar, 6 Pack
$96.99Case of 6
$16.17 each
Organic
Frontier Bulk
Frontier Co-op Lavender Flowers Whole, Certified Organic, Kosher / 1 lb. Bulk Bag / Lavandula angustifolia Mill.
$60.99Single item
Organic
Frontier Bulk
Frontier Co-op Whole Nutmeg, 1-pound Bulk Bag, Aromatic, Subtly Spicy-Sweet Flavor, Kosher, No GMO, No ETO
$50.99Single item
Snacks & Crackers
Streit's
Matzo Lightly Salted Kosher Crackers Crispbreads
$76.99Case of 12 · 11 oz each
$6.42 each · $0.58/oz
Streit's
Matzo Whole Wheat Kosher Crackers Crispbreads
$76.99Case of 12 · 11 oz each
$6.42 each · $0.58/oz
Yehuda
Matzo Thin Daily Whole Wheat Kosher Crackers
$44.99Case of 6 · 10.5 oz each
$7.50 each · $0.71/oz
HADDAR
(Pack of 24) Haddar Rice Multigrain Himalayan Salt Natural Kosher Cake Ch 4.2 Oz
$72.99Case of 24
$3.04 each
Breakfast & Bakery
Bob's Red Mill
Organic Old Fashioned Rolled Oats, 32oz - Non GMO, Whole Grain, Vegan, Kosher
$47.99Case of 4
$12.00 each
Organic
Vitamins & Wellness
Organic India
Tulsi Herbal Supplement - Holy Basil, Immune Support, Adaptogen, Supports Healthy Stress Response, Vegan, Gluten-Free, Kosher, USDA Certified Organic, Non-GMO
$44.99180 ct
$0.25/ct
Organic
Organic India
Ashwagandha Capsules - Organic Ashwagandha Supplement - Vegan Ashwagandha Root, Gluten-Free, Kosher, Non-GMO, Supports Stress Relief, Energy, and Sleep
$44.99180 ct
$0.25/ct
Organic
More finds
Rollingreens
Meeat Peanut Butter Classic Salt Pepper
$106.99Case of 12 · 4.5 oz each
$8.92 each · $1.98/oz
Drinks
Recess
NA Mocktail Cosmo 4 Pack Carbonated Beverage
$101.99Case of 6 · 48 fl oz each
$17.00 each · $0.35/fl oz