Search
“jacksons chips”
628 products
Jackson's Chips
Unsweetened Potato Chips Sea Salt Avocado Oil
$80.99Case of 6 · 13.5 oz each
$13.50 each · $1.00/oz
JACKSONS CHIPS
(Pack of 24) Jacksons Chips Potato Chips Carolina Bbq 2.5 Oz
$87.99Case of 24
$3.67 each
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$92.99Case of 12 · 10 oz each
$7.75 each · $0.77/oz
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$68.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.75 each · $0.88/oz
Boulder Canyon
Seasonal Flavor Potato Chips Sea Salt
$63.99Case of 12 · 5.25 oz each
$5.33 each · $1.02/oz
Samyang
Buldak Original Ramen Flavor Chips Potato Chips
$74.99Case of 12 · 4.23 oz each
$6.25 each · $1.48/oz
Zacks Mighty
Chips Tortilla Sea Salt Organic
$67.99Case of 9 · 7.5 oz each
$7.55 each · $1.01/oz
Organic
Boulder Canyon
Tortilla Lime Sea Salt Potato Chips
$88.99Case of 12 · 8 oz each
$7.42 each · $0.93/oz
The Good Crisp
Company Crisp Stkd Original Fl Potato Chips
$48.99Case of 8 · 5.6 oz each
$6.12 each · $1.09/oz
Boulder Canyon
Chips - Sea Salt and Cracked Pepper Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Siete
Kettle BBQ Potato Chips Sea Salt Seed Oil Free
$52.99Case of 24 · 1.5 oz each
$2.21 each · $1.47/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Maretti
Bruschette Mediterranean Potato Chips Traditional Seed
$44.99Case of 12 · 5 oz each
$3.75 each · $0.75/oz
Maretti
Bruschetta Garlic Slow Roasted Potato Chips
$44.99Case of 12 · 5 oz each
$3.75 each · $0.75/oz