Search
“jackson's chips”
777 products
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$81.99Case of 12 · 10 oz each
$6.83 each · $0.68/oz
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$77.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.50 each · $1.18/oz
Boulder Canyon
Seasonal Flavor Potato Chips Sea Salt
$64.99Case of 12 · 5.25 oz each
$5.42 each · $1.03/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$55.99Case of 8 · 4.25 oz each
$7.00 each · $1.65/oz
Boulder Canyon
Natural Foods - Kettle Chips White Cheddar
$59.99Case of 12 · 6 oz each
$5.00 each · $0.83/oz
Whisps
Cello Whisps Asiago Pepperjack Cheese Crisps
$61.99Case of 12 · 2.12 oz each
$5.17 each · $2.44/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$63.99Case of 12 · 5 oz each
$5.33 each · $1.07/oz
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$59.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.00 each · $0.77/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Bourbon BBQ Seasoned Veggie Chip
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz