Search
“hippie snacks”
1,000 products
Snacks & Crackers
Ashapops
Lily Water Chestnut Popped Seeds Natural Snack
$43.99Case of 6 · 1 oz each
$7.33 each · $7.33/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$55.99Case of 8 · 4.25 oz each
$7.00 each · $1.65/oz
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$38.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.50 each · $9.28/oz
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$48.99Case of 12
$4.08 each
Gluten free
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$124.99Case of 12 · 8 oz each
$10.42 each · $1.30/oz
Organic
Whisps
Cello Whisps Asiago Pepperjack Cheese Crisps
$61.99Case of 12 · 2.12 oz each
$5.17 each · $2.44/oz
Bubba's Fine Foods
Nut Mix Keto Maple Cinnamon Praline
$50.99Case of 6 · 5 oz each
$8.50 each · $1.70/oz
Keto
Rustic Bakery
Tart Cherry Cacao Nib Almond Artisan Crisps
$85.99Case of 12 · 5 oz each
$7.17 each · $1.43/oz
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt Organic
$39.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.33 each · $9.52/oz
Organic
Dang
Chips Organic Toasted Coconut Fruit Snack
$71.99Case of 12 · 3.17 oz each
$6.00 each · $1.89/oz
Organic
Chocolate & Sweets
High Key Snacks
HighKey - Cookie Chocolate Chip Keto
$38.99Case of 6 · 2 oz each
$6.50 each · $3.25/oz
Keto
Jennies
Cookie Double Chocolate Marshmallow Cacao Bites
$40.99Case of 6 · 5.25 oz each
$6.83 each · $1.30/oz
High Key Snacks
Cookie Sandwich Original Classic Sandwich Co
$58.99Case of 9 · 3.63 oz each
$6.55 each · $1.81/oz
High Key Snacks
HighKey - Cookie Wafer Vanilla Keto
$38.99Case of 6 · 2 oz each
$6.50 each · $3.25/oz
Keto
Bulk
Breakfast & Bakery
Blake's Seed Based
Rice Crispy Treats Body Cake 6 ea
$43.99Case of 12 · 4.68 oz each
$3.67 each · $0.78/oz