Search
“girards”
16 products
Sauces, Spices & Spreads
Girards
Champagne Creamy Dressing 60 Cal per Serving
$49.99Case of 6 · 12 oz each
$8.33 each · $0.69/oz
Chocolate & Sweets
Baking
Ghirardelli
Semi Sweet Chocolate Baking Bar Chunks
$77.99Case of 12 · 4 oz each
$6.50 each · $1.62/oz
Ghirardelli
Premium 100% Cacao Unsweetened Chocolate Baking Bar
$77.99Case of 12 · 4 oz each
$6.50 each · $1.62/oz
