Search
“freestyle snacks”
881 products
Sauces, Spices & Spreads
Breakfast & Bakery
Blake's Seed Based
Rice Crispy Treats Body Cake 6 ea
$46.99Case of 12 · 4.68 oz each
$3.92 each · $0.84/oz
Snacks & Crackers
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$47.99Case of 12
$4.00 each
Gluten free
Element Snacks
Rice Cakes Dipped Organic Strawberry N Cream Gluten Free
$49.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.33 each · $2.38/oz
Organic
Harvest Snaps
Light Salt Snack Crisps Veggie Fruit Veggie
$81.99Case of 32 · 1.75 oz each
$2.56 each · $1.46/oz
Gratify
Pretzel Thins Sesame Gluten Free Salted Snack
$51.99Case of 6 · 10.5 oz each
$8.67 each · $0.83/oz
Gluten free
Unique
Snacks Pretzel Rings Sourdough Beer Flavored Pretzels
$71.99Case of 12 · 11 oz each
$6.00 each · $0.55/oz
Gratify
Gluten Free Pretzel Twist Sea Salt Snacks
$50.99Case of 6 · 10.5 oz each
$8.50 each · $0.81/oz
Gluten free
Nick's Sticks
Snack Turkey Sticks Spicy Free Range
$108.99Case of 25 · 1.7 oz each
$4.36 each · $2.56/oz
Second Nature
Nut Medley Keto Crunch Gluten Free
$74.99Case of 6 · 10 oz each
$12.50 each · $1.25/oz
Gluten free
Woodridge
Nuggets Rice Mochi Snack Tryk Savory Natural Groc
$47.99Case of 12 · 2.47 oz each
$4.00 each · $1.62/oz
Nick's Sticks
Snack Chicken Stick Free Range Gluten Free (25)
$109.99Case of 25 · 1.7 oz each
$4.40 each · $2.59/oz
Gluten free
Sahale Snacks
Nut Mix Sweet & Savory Snack Mix with Blueberry C
$48.99Case of 4 · 7 oz each
$12.25 each · $1.75/oz
Second Nature
Nut Medley Super Omega Smart Mix Gluten Free
$74.99Case of 6 · 10 oz each
$12.50 each · $1.25/oz
Gluten free
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Great Granny
$88.99Case of 12 · 3 oz each
$7.42 each · $2.47/oz
Organic
Sensible Portions
Veggie Strawberry Variety Sea Salt
$77.99Case of 6 · 7.5 oz each
$13.00 each · $1.73/oz
Smash Foods
Snack Bites Peanut Butter Grape Jam Fruit Snacks
$78.99Case of 24 · 1.8 oz each
$3.29 each · $1.83/oz
Chocolate & Sweets
Shameless Snack
Gummy Watermelon Natural Non-Chocolate Gummy
$72.99Case of 18 · 1.8 oz each
$4.06 each · $2.25/oz
