Equal Exchange Bar Dark Chocolate Total Eclipse Organic $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Add
Equal Exchange Chips Semi Sweet Organic $98.99Case of 12 · 10 oz each$8.25 each · $0.82/oz · Organic Add
Equal Exchange Hot Chocolate Dark Organic $66.99Case of 6 · 12 oz each$11.17 each · $0.93/oz · Organic Add
Equal Exchange Organic Chocolate Bar - Extreme Dark $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Add
Equal Exchange Organic Natural Almonds $64.99Case of 6 · 8 oz each$10.83 each · $1.35/oz · Organic Add
Equal Exchange Chips Chocolate Bittersweet Organic $98.99Case of 12 · 10 oz each$8.25 each · $0.82/oz · Organic Add
Equal Exchange Choc Bar Very Drk Organic $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Add
Equal Exchange Authentic Fair Trade Small Farmer Coffee, Love Buzz Organic $88.99Case of 6 · 10 oz each$14.83 each · $1.48/oz · Organic Add
Equal Exchange Coffee Whole Bean Breakfast Organic $88.99Case of 6 · 12 oz each$14.83 each · $1.24/oz · Organic Add
Equal Exchange Coffee Drip Breakfast Organic $88.99Case of 6 · 12 oz each$14.83 each · $1.24/oz · Organic Add
Equal Exchange Coffee Bean Lovebuzz Organic $88.99Case of 6 · 12 oz each$14.83 each · $1.24/oz · Organic Add
Equal Exchange Cocoa Mix Hot Spicy Organic $66.99Case of 6 · 12 oz each$11.17 each · $0.93/oz · Organic Sold out
Equal Exchange Chocolate Bar Mint W Crunch Organic $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Sold out
Equal Exchange Chocolate Bar Dark Caramel Organic $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Sold out
Equal Exchange Bar Dark Chocolate Whole Almond Sea Salt Organic $48.99Case of 10 · 3.5 oz each$4.90 each · $1.40/oz · Organic Sold out
Equal Exchange Bar Dark Chocolate Coconut $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz Sold out
Equal Exchange Organic Orange Chocolate - Orange $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Sold out
Equal Exchange Chocolate Bar Extra Dark Panama Organic $55.99Case of 12 · 2.8 oz each$4.67 each · $1.67/oz · Organic Sold out
Equal Exchange Organic Ethiopian Whole Bean Coffee $88.99Case of 6 · 12 oz each$14.83 each · $1.24/oz · Organic Sold out